Uno Vaiti turismitalu

Mändjala küla, Kaarma vald, Saare maakond 93871
Saaremaa
Eesti
Voodikohti: 18

Informatsioon

Turismitalu asub 11 km kaugusel Kuressaarest Sõrve Sääre poole Mändjala supelranna vahetus läheduses (300m), aiaga piiratud avaral alal.
Värava kõrval asub kohe bussipeatus.
Pakutakse ainult hommikusööki, mis kuulub peahoones ööbijatele hinna sisse. Privaatmajakes ja külalistemajas hommikusöök ettetellimisel. Lõuna- jaõhtusööki võimalik süüa 0,6 km kaugusel Mändjala kämpingus või 0,2 km kaugusel Saaremaa hotellis või endal valmistada vastvalminud väliköögis.
Võimalik endal ka grillida ja einestada õues värskes õhus, vihmase ilma korral ka telgi all.

Kokku on talus 3 erinevate mugavustega maja.

Peamajas 4 mugavustega 2-kohalist tuba. Ühe toa hind 800.-EEK/52.-EUR. Lisavoodi võimalus lisatasu eest ( 200.-EEK/13.-EUR). Beebivoodi on tasuta. Igas toas on dušš ja tualett.
Hinna sissekuulub hommikusöök, sauna ja basseini kasutamine. Sauna (soome saun, elektriküte) kasutamise soovi korral teatada paar tundi ette. Basseinikatusel asub päikeseterass lamamistoolidega. Kaminaruumis asuvad telefon ja televiisor, seal pakutakse ka hommikusööki.

Privaatmajake (600.-EEK/39.-EUR) on kahele inimesele. Lisavoodivõimalus (200.-EEK/ 13.-EUR). Majas on dušš, tualett, kamin, televiisor, külmik, kohvikeetja. Sobib noortele, sest asub teisel korrusel ja trepp ei ole väga mugav. Tasuta kasutus basseinile ja päikeseterrassile, kus asuvad lamamistoolid. Maja ees grillimisvõimalus.
Külalistemajas (1500.-EEK/97.-EUR) 4 tuba 6-le täiskasvanule ja 2-le lapsele. Majas tualett, dušš,televiisor, sisustatud köök ja söögituba. Õues grillimisvõimalus ja lamamistoolid. Tasuta kasutus peamajasasuvale basseinile ja päikeseterrassile.
Territooriumil väikestele lastele kiiged ja korvpallirõngas, suurematele batuut (sobib ka täiskasvanutele).
Talus on koer, kes ei ole kuri ja aiaga piiratud karjamaal on šoti mägiveised.
WIFI

ARVESTUSAEG 12.00
Turismitalu tegeleb ka aktiivse puhkuse korraldamise ja vahendamisega. Pakutakse populaarset point-ball'i mängimise võimalust, kanuumatku, merematku ja loodusmatku. Kalastamise võimalus merel suurema setskonnaga, kui ka Mullutu lahel sõudepaadist. Üha enam võidab populaarsust vibulaskmine ja ATV-matkad. Jahipidamise korraldamisekõrval pakume loodusfotohuvilistele fotojahi võimalust.

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security

Pildid

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Map

Hinnad

Hinnad alates 16 €
1-sed toad 42 €
2-sed toad 39 €
3-sed toad 48 €
4-sed toad 64 €
Lisavoodi võimalus lapsele 13 €
Peretoad 97 €
Saun 10 €
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Eesti | Finland |    © 2006 - 2021 Sauler Marketing OÜ