Nuustaku Villa

Pikk 41
Otepää
Valgamaa
Eesti
Tel.:+372 53676666
Voodikohti: 36

Informatsioon

Tere tulemast Nuustaku Villasse!

Saal Oleme uus majutusettevõtte Nuustaku Villa. Nuustaku Villa asub linna piires - privaatses, turvalises kohas, suure parklaga, 1000 m kaugusel Pühajärvest ja 1000 m kaugusel Tehvandi staadionist. Otepääl pole kohta, mis jääks "Nuustaku Villast" liiga kaugele. 700 m raadiuses on mitmed pangad, söögikohad ning ööklubid. Kaugele ei jää Tehvandi Spordikeskus ja Otepää Seikluspark. Suusarent asub 500 m kaugusel, võimalik on laenata jalgrattaid, talvel suuski ja lumelaudu.

Meie majas on väga mugavad ja avarad numbritoad (13m2 kuni 50m2); nendest 4 tuba on ilma saunata, 4 tuba sauna ja kööginurgaga, 1 peretuba läbi kahe korruse, sauna ja kööginurgaga. Igas toas on külmkapp ja televiisor (SAT). Igas meie maja toas on ventilatsioon. Keldrikorrusel asuvad suur söögisaal (kuni 30 kohta), suur saunaruum, suur duširuum, puhkeruum ja kaminasaal. Väljas on koht grillimiseks.

Nuustaku Villa on ideaalne koht keskmisele seltskonnale (kuni 33 inimest) seminaride ja Teie perekondlike sündmuste läbiviimiseks!

Tule puhkama Nuustaku Villase!

Terves majas on võimalik kasutada Wifit (ilma lisatasuta).

Hinnasoodustused pikematele broneeringutele ja madalhooaegadel.

Gruppidele ja püsiklientidele kehtivad allahindlused. Lisaks jätab hotelli juhtkond endale õiguse teha hinnakirjas jooksvaid muudatusi vastavalt külastuse tihedusele eelkõige hooaegade vahetusel.

Nuustaku Villa street view


View Larger Map

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Eesti | Finland |    © 2006 - 2024 Sauler Marketing OÜ