Kelluka Puhkemaja

Ale talu, Pärispea, Kuusalu vald, Harjumaa
Loksa
Harjumaa
Eesti
Tel.:56644834
Voodikohti: 6
- 5%

Informatsioon

Kelluka puhkemaja asub Eesti põhjarannikul Pärispea poolsaarel samanimelises kalurikülas, mille ajalugu ulatub kaugesse, 1219.aastasse. Pikkade sajandite jooksul on küla asukateks olnud nii mungad, mereröövlid kui ka piiritusevedajad. Tänapäeval on Pärispea rahu ja vaikust pakkuv kauni loodusega rannaküla, kus endiselt püütakse merest kala, tehakse tööd ning ka linnainimesed on siia oma kodud rajanud.

Oleme Lahemaa rahvuspargi territooriumil ning siin saate ära käia ka Eestimaa põhjapoolseimas maismaapunktis - maagilisel Purekkari neemel. Suvepuhkuse veetmiseks on meie kaunis liivarand lausa ideaalne koht.

Loodussõpradele pakuvad kindlasti huvi meie matka- ja õpperajad, mis kulgevad ümber kogu poolsaare. Sopiline rannajoon ja kohati soine maastik on meelepärane elukeskkond nii kotkastele, sookurgedele kui ka paljudele veelinnu liikidele. Linnuvaatlejatel jatkub siin tegevust.

Kunstihuvilistel on võimalus külastada naaberkülas Viinistul asuvat omapärase arhitektuurilahendusega kunstimuuseumi, kus suvehooajal toimub rohkesti ka teatrietendusi ning kontserte.

Kelluka puhkemaja on sobiv koht neile, kes otsivad privaatset omaetteolemist ning kindlasti leiavad siit inspiratsiooni loomeinimesed - nii kunstnikud, kirjanikud kui ka kõik teised.

Olete teretulnud!

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security

Pildid

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Map

Hinnad

Hinnad alates 35 €
2-sed toad 35 €
4-sed toad 60 €
Saun 20 €
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Eesti | Finland |    © 2006 - 2024 Sauler Marketing OÜ