Vertamedis

Grūto km., Vieciūnų sen.
Druskininkai
Druskininkų sav.
Lietuva

Informacija

VERTAMEDIS

Jeigu jūs ieškote užuovėjos nuo miesto šurmulio ir intensyvaus gyvenimo tempo, jeigu Jums norisi natūralios gamtos vaizdų per langą, gryno oro, čiulbančių paukštelių šnekos bei miško žvėrelių netikėtos viešnagės Jūsų kieme, jeigu Jūs jaučiate poreikį pasinerti į apmąstymus, prisiminimus gamtos apsuptyje, ši vietelė - Jums.
Čia pat miškas, grybai, uogos, ežerai, Druskininkai ir visa Dzūkija....

O galbūt Jūs norite per trumpą savaitgalį pailsėti maksimaliai efektingai, atšvenčiant kokią nors Jums svarbią progą ne tipiškai pobūvyje, o su šeima ar su draugais natūralios gamtos glėbyje, pajaučiant dzūkiško kaimo atmosferą, autentiško stiliaus šiuolaikinėje rąstinių namukų gyvenvietėje miško glūdumoje tarp Grūto ir Druskininkų „Vertamedyje pas Vilmą ir Audrių“.
Turėdami visas minėtas vertybes Jūs neprarandate būdami šiame ir to, prie ko esate pripratę kasdienybėje: buities patogumų bei komforto. Šis rąstinis namas įrengtas šiuolaikiškai, su pilnu komplektu patogumų: dušinė, vonios kambarys, virtuvė su naujausių technologijų buitine technika, audio ir video aparatura, TV, skalbimo mašina.

Detaliau apie patogumus , kuriuos Jums suteiks ši vietelė:

• Pagal pageidavimą suteikiama patalynė su rankšluosčiais, chalatai ir šlepetės.
• Žiemą namas puikiai saugo šilumą, išgautą tiek nuo krosnies kūrenimo, tiek šildomų grindų pagalba. Tikras malonumas sugrįžus iš žiemos pramogų ir pabėgus nuo kandančio „šaltuko“ atsistoti ant šiltų grindų ir mėgautis nuo šylančių pėdų sklindančia šiluma į visą kūną...
• Miegamieji aprūpinti elektriniais momentiniais šildytuvais greitam kambario temperatūros pašildymui.
• Vonios kambaryje ir dušinėje yra pakabinti elektriniai „gyvatukai“.
• Jeigu jūsų kompanijoje yra daugiau nei 6 žmonės, ne bėda, vietos išsimiegoti užteks visiems. Parūpinsim pripučiamą čiūžinį bei pripučiamą sofą-lovą, suteikiančius galimybę dar 3-6 žmonėms komfortiškai išsimiegoti I ar II aukštuose medžiu ir gamta kvepiančiame name.
• Namo langai apklijuoti tinkleliu, apsaugančiu nuo vabzdžių „invazijos“, nekamuos Jūsų musės ryte, uodai vakare, nekels vapsvos ir bitės medonešio laikmečiu.
• Name sumontuota priešgaisrinė ir apsauginė signalizacija.
• Iki Druskininkų – tik 4 km
• Iki Grūto parko – tik per miškelį
• Iki Grūto ežero – tik 1,5 km
• Iki Ešerinio ežero – tik 3 km

Virtuvė
Virtuvė pilnai aprūpinta visa šiuolaikine įranga, indais ir priemonėmis maisto gaminimui. Pasirūpinta netgi pagrindiniais produktais maisto ruošai: miltais, makaronais, kruopomis, aliejumi, prieskoniais, kava, arbata ir žinoma – druska bei cukrumi.Ir visa tai nemokamai! Juk Jūs – Dzūkijoje, kur svetingumas – išskirtinis šio krašto žmonių bruožas.Esant darganotam orui ar kaitrai lauke, modernioje orkaitėje pagamintas mėgstamas kepsnys ar pyragas praskaidrins Jūsų nuotaiką ir palepins skrandį. Sukursite tikrą šventę sau ir savo kompanijai, pasiryžę pasinaudoti virtuvės suteikiamais malonumais.

Terasa
Terasa – tikras rojaus kampelis atsipalaidavimo akimirkoms, rytinei kavai ar vakaro kepsneliui su arbata...Palijus lietui sklinda ypatingai aktyvus ir malonus terasos maumedžio skleidžiamas medienos kvapas, kaip kaimiškoje malkinėje ką tik sudėjus į eiles sukapotas šviežias malkas...

Miegamieji
Name įrengti 3 miegamieji kambariai: 1 pereinamas, 2 izoliuoti. Abu izoliuoti miegamieji kambariai yra II aukšte. Šiems kambariams skirtas II aukšte vonios kambarys, kuriame yra vonia, WC, skalbimo mašina.

Miegamajame „Aguona“ yra 4-ių sekcijų aukštas langas, praplėčiantis kambario erdvę link dangaus, suteikiantis galimybę stebėti žvaigždėtas naktis, palydėti išskrendančius paukščių būrius...grožėtis besileidžiančios saulės atšvaitais...Aguonoje“ yra dvigulė lova, pritaikyta tiek vaikams, tiek suaugusių poilsiui, su galimybe paguldyti pageidaujančius ant pripučiamo čiužinio šalia lovos.
Šiame kambaryje mėgausitės miegu iki vėlyvo ryto, nes miegą „pasaldins“ ne tik medinio namo kvapas, grynas oras, bet ir greta esančios vonios malonumai bei komfortiškos lovos.
Miegamasis „Ramunė“ ypatingai jaukus ir patogus miegamasis, kuriame yra dvigulė lova, tinkama tiek šeimai su pripučiamu čiužiniu ar be jo, tiek kompanijai draugų, tiek vienatvės pasiilgusiam atvykėliui. „Ramunės“ stoglangis vilioja „paskaičiuoti žvaigždeles“, įkvėpti ryto gaivos pabudus anksti, paspėlioti valandas, kada leidžiasi ar teka saulė ...
Kambarį itin maloniai sušildo šlatą metų laiką kūrenamos krosnies kamino, praeinančio pro šį kambarį, šiluma.
Šis kambarys puikiai tinka šeimai su kūdikiu.

Svetainė Miegamasis
I aukšto svetainėje, sujungtoje bendra erdve su virtuve, yra kampinė sofa-lova, kurioje puikiai gali išsimiegoti 2-3 asmenys.
Šis kambarys ypatingas tuo, kad čia verda visas kompanijos gyvenimas, čia kūrenama krosnis, čia aptariami dienos planai, čia gardžiuojamasi pagamintais patiekalais, čia žiūrimas televizorius, klausomasi muzikos.

Valgomasis
Visai šalia virtuvės kampelio, tarp dviejų trobos langų.
Pro langus matomas miško ir pievelės vaizdas ramina ir gydo. Valgis tampa tikru malonumo ritualu, viskas virškinasi puikiai, nes mus gydo Motina Gamta...

Ir dar
Čia Jus myli Gamta, mylėkite ir Jūs ją... Ji tokia trapi ir bejėgė, kiap šis aguonos žiedelis šalia trobos, maloninantis mums akį vos keletą dienų, o vėliau virstantis tiesiog sudžiūvusia gležna žolyte ...
Juk Motinos Gamtos Meilė yra tokia galinga, kad net ir per kelias dienas gali išgydyti stipriai sužeistą sielą, suardytą emocijų darną, „sušaldytą“ širdį ...
Priimkite Dzūkijos kaime esančios ramybės ir tvirtybės dovaną, kurią Jums suteikia buvimas „Vertamedyje pas Vilmą ir Audrių“

ORIENTACINĖS KAINOS:
Savaitgaliui (penktadienis – sekmadienis):
Nuo 75 Lt. 1 asmeniui
Darbo dienomis (pirmadienis-penktadienis):
Nuo 50 Lt. 1 asmeniui

Ilgalaikė nuoma:
Kainos derinamos individualiai


Mob. tel.: +370 686 75667
El. paštas: vertamedis@gmail.com

Išsiųsti užklausimą

Vardas :  
El. paštas :  
Tema :
Telefonas :
Prašome rašyti viena iš toliau nurodytų kalbų: :   
Turinys :  
Prašome įvesti saugos numerį, kurį matote paveikslėlyje 
Security

Nuotraukos

Picture
Picture
Picture
Picture
Picture
Picture

Map

Kainos

Kainos nuo 87 €
Vienviečiai kambariai 87 €
Dviviečiai kambariai 87 €
Trijų lovų kambarys 87 €
Keturių lovų kambarys 87 €
Šeimyniniai kambariai 87 €
Valstybė :
Apskritis :
Miestas :
Ieškoti apgyvendinimo
Our Sites: Eesti | Finland |    © 2006 - 2023 Sauler Marketing OÜ