Madise Puhkemaja

Madise talu, Rannaküla küla, Nõva vald
Läänemaa
Eesti

Informatsioon

Madise Puhkemaja asub Läänemaal Nõva vallas Rannakülas ilusate männimetsade keskel mere vahetus läheduses. Kui te soovite veeta rahulikku puhkust oma pere või sõpradega ja peate lugu rohelusest,kaunist mererannast ja imeilusatest männimetsadest, mis on tuntud kaoma rohke marja- ja seenesaagi poolest, on Madise Puhkemaja teie jaoks parim valik.

Meie majutuses on  4-kohaline puhkemaja, 2 lisavoodi võimalus, 4-kohaline kämpingumaja ja 2-kohaline kämpingumaja. Kokkuleppel saab kasutada ka saunamaja. 
Meri ja liivane ujumisrand asuvad meie puhkemajast kõigest ühe kilomeetri kaugusel. Tuntud Peraküla rand oma laulvate liivadega on meist kolme kilomeetri kaugusel. Perakülas asub ka meie valla RMK looduskeskus ja Peraküla talumuuseum. Samuti saab meist 10 km kaugusel asuvast Dirhami sadamast organiseerida paadimatkasid Osmussaarde.Dirhami lähedal Spithamis asub linnuvaatlustorn, mis on hästi tuntud ka välisriikide asjaarmastajate seas.

Mets, meri ja laulvad liivad, ning sellele lisaks veel privaatsus. Need on märksõnad, mis iseloomustavad meie puhkemajasid kõige paremini.Kui te leiate, et just seda te tahaksite, võtke meiega ühendust kas telefoni (56 64 47 71) või e-maili teel.

Meie kaugus Tallinnast on 80 km, Haapsalust 50 km.

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security

Pildid

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Map

Hinnad

Hinnad alates 50 €
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Eesti | Finland |    © 2006 - 2021 Sauler Marketing OÜ