B&B apartments Trakai

Naujosios sodybos 3b
Trakai
Vilniaus r. sav.
Lietuva
No. of beds: 30

Informacija

„B&B apartments Trakai“ įsikūrė vaizdingoje ir ramioje Trakų miestovietoje netoli Babruko ežero. Tai patraukli vieta norintiems praleisti laiką gamtosapsuptyje ir tuo pačiu naudotis visais šiuolaikinio gyvenimo patogumais.

Svečiams siūlome prabangius pusiau liukso, privačius apartamentų tipo ir erdviusšeimyninius numerius. Visi numeriai aprūpinti vonios kambariais, itin didelėmis(king size) miegamojo lovomis, TV, Wi-Fi Internetu, mini barais, o apsigyvenę apartamentuoseturėsite ne tik pilnai įrengtą virtuvę, bet ir atskirą išėjimą į terasą arbasodą. Kiekvienas kambarys pasižymi savitu interjeru, patogiais ir poilsiuipritaikytais baldais, kurie sukuria jaukių ir svetingų namų aplinką.

Svečių namų pirmajame aukšte yra didelis valgomasis, kuriame rytaispateikiami individualūs pusryčiai gaminti pačių šeimininkų.

Visoje komplekso teritorijoje Jus sups preciziškai sutvarkyta ir prižiūrimaaplinka, kuri subtiliai atskleidžia mūsų požiūrį į gamtą ir žmogaus ryšį su ja.Šiam tikslui sukūrėme ir įgyvendiname unikalią programą “ŽALIA širdis”.

„B&B apartments Trakai“ siūlome rengti konferencijas, mokymus irasmenines šventes, mėgautis garine pirtimi ir organizuoti barbecue vakarėlius(kepsninės, griliai, lauko baldai, skėčiai), o laisvalaikį paįvairinti važinėjantisdviračiais po Trakus ir jo apylinkes.

Visoje teritorijoje yra galimybė jungtis prie spartaus nemokamo Wi-FiInterneto. Veikia automobilių parkavimo aikštelė.

DRĄSIAI SAKOME, kad vienas didžiausių „B&B apartments Trakai“ privalumų– teisingas kainos ir kokybės santykis. Siūlome geriausią dienos kainą Trakųmieste už komfortišką nakvynę.

Mes nuoširdžiai laukiame Jūsų!

Išsiųsti užklausimą

Vardas :  
El. paštas :  
Tema :
Telefonas :
Prašome rašyti viena iš toliau nurodytų kalbų: :   
Turinys :  
Prašome įvesti saugos numerį, kurį matote paveikslėlyje 
Security
Valstybė :
Apskritis :
Miestas :
Ieškoti apgyvendinimo
Our Sites: Eesti | Finland |    © 2006 - 2024 Sauler Marketing OÜ