Veski Spordi-ja Puhkelaager

Pilkuse küla, Otepää vald
Otepää
Valgamaa
Eesti
Voodikohti: 79

Informatsioon

Veski spordi- ja puhkelaager asub Valgamaal Otepää vallas Pilkuse külas Kaarna järve ääres looduskaunis kohas. Tänu Veski spordi- ja puhkelaagri soodsale asukohale (kõigest 2 km kaugusel Otepäält, vaata kaarti) on hea võimalus kasutada Otepää ja Pühajärve piirkonda rajatud sportimis- ja vabaaja veetmise võimalusi (suusa- ja matkarajad, jalgratta- ja rulluisuteed, ujumisvõimalused).


Keskus on kasutamiseks aastaringselt. Hooned on renoveeritud ja meeldiva keskkonnaga.


Veski spordi- ja puhkelaagrist saab tellida ka toitlustamist. Majutuskohti on kokku 79, mis jagunevad nelja puhkemaja vahel. Veski spordi- ja puhkelaagri kompleksi kuulub ka toitlustusmaja ja saun otse järve kaldal.


Veski spordi- ja puhkelaagri vastuvõtt on avatud 24 h
Ametlik väljaregistreerimine on kell 12.00, sisseregistreerimine kell 14.00. Vabade ja korras tubade olemasolul ning kokkuleppel administraatoriga sisseregistreerimine võimalik ka varem.
Veski spordi- ja puhkelaagris on hea võimalus korraldada noorte-, vabaaja- ja spordilaagreid, läbi viia koolitusi ja seminare, firmade suve- ja talvepäevi, tähistada sünnipäevi ja muid tähtpäevi ning veeta puhkust tervislikult ja sportlikult.

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Eesti | Finland |    © 2006 - 2021 Sauler Marketing OÜ