Aqva Hotel & Spa

Parkali 4
Rakvere
Lääne-Virumaa
Eesti
Tel.:3260000
Voodikohti: 150

Informatsioon

HOTELL
Hotellis on 120 tuba, mis võimaldab majutada kuni 240 inimest. Mugavaks majutuseks on erinevad toatüübid, sealhulgas peretoad, allergikute toad ning invatoad. Uues 2012 valminud hotellikompleksis on rõdudega toad, deluxe toad ja neljandal korrusel asuvad luksuslikud sviidid. Sviitidest suurim Ceasar sviit on 137 m2.
Meie kõikides hotellitubades on duss või vann, WC, TV, minibaar, kliimaseade, telefon, föön, WIFI ja kohapealseks kasutamiseks hommikumantel. Kõik hotellitoad on suitsuvabad kuid hotellis on eraldi ruum suitsetajatele.
 
SEMINAR
Kui olete ärireisil või seminaril osaleja, siis teeme omaltpoolt kõik, et see oleks Teile mugav ja meeldejääv. Meie hotellis on kõik ärireisiks vajalik kombineeritud võimalustega teha lõõgastav paus spaas ja veekeskuses või saunas ning jõusaalis. Seminaride korraldamiseks pakume 6-te eri suuruses ruumi, neist suurim mahutab kuni 200 inimest.
 
SPAA
Spaa hoolitsused viivad Teid unustamutele reisile maailmameredele ja kaugetesse maadesse. Ookeanide südamest pärit haruldased, ilu ja heaolu loovad aktiivained jõuavad Teieni kvaliteetsete Phytoceane toodete kaudu,mida kasutame Spaa nimirituaalides ja hoolitsustes. 
19 hubases spaatoas saate nautida luksluslikku valikut ihu ja hinge hellitavaid keha- ja näohoolitsusi, vannihoolitsusi, hoolitsusi soojal kuninglikul kivilaual ja Thermo Spa lõõgastaval vesivoodil ning erinevaid massaaze. Meie massööride hulgas tervitavad teid 7 filipiinlasest masööri, kelle poolt pakutavatest teenustest on populaarseimad idamaised Shanghai ja Tai massaaz ning jalamassaaz.
 Spaa eksootiliste rituaalide hulka kuuluvad idamaine Rasulbad- tervistava rasulmudaga ilurituaal aurusaunaus ja muinasjutuline Sabbia Med- lõõgastav valgusteraapia soojal liival.
Hea võimalus on Aqva spaas nautida ka Ayurveda hoolitsusi  ning individuaal- ja rühma joogatreeninguid, kus hoolitsusi viivad läbi ja oma oskusi jagavad Indiast pärist spetsialistid.
Spaa hoolitsuste hulka kuuluvad ka profesionaalsel tasandil küüne-, käte- ja jalahoolitsused.
 

Aqva Hotel & Spa street view


View Larger Map

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security

Pildid

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Map

Hinnad

2-sed toad 83 €
Lisavoodi võimalus lapsele 32 €
Sviit 191 €
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Eesti | Finland |    © 2006 - 2024 Sauler Marketing OÜ